KONST / Litografier / Färglitografi 14672118
nr 1467 2118
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
"Höstkväll". Signerad, daterad 1942, ej numrerad. Färglitografi, bildmått: 11,5x31cm, yttermått inklusive ram: 30x50cm
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 16 maj 2022
kl 20:43:24
13/5 07:06:14
300 kr
13/5 15:02:07
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson